EST RUS

Implanteerimine

Implantatsioon on kaasaegne tehnika, mis võimaldabtaastada puuduvad hambad implanteerides luukoesse titaannõela, mille järelasetatakse sellele kroon

Broneeri aeg

Seega on võimalik kaotatud hammastele luuafunktsionaalne ja terviklik asendus.

Implantatsiooni saab kasutada nii ühe hambaasendamisel kui ka mitme hamba puudumisel, sh. ja hammaste täielikul puudumiseljärjest

Kaasaegsed implantaatide metallisulamid tagavadpeaaegu 100% biosobivuse inimkeha kudedega.

Implantaatide kroonid on valmistatudtsirkooniumdioksiidist, mis on vaieldamatult parim materjal implantaatideproteesimiseks.

Samuti tuleb tähele panna, et implantatsiooni käigusei pöörata kõrvutiasetsevaid hambaid ning närimiskoormus jaotub ühtlaselt koguhambumusele. Samuti on palju lihtsam puhastada vabalt seisvaid hambaid.

Implantatsiooni etapid

Diagnoos

Kaasaegne hambaravi 3D-röntgeni abil võimaldab tehatäpset diagnoosi ja valida implantaadi paigaldamiseks parima võimaluse.Hinnatakse luukoe seisundit, selle mahtu, kõrgust, aga ka patsiendi suuõõneanatoomilisi iseärasusi ja peidetud haigusi - tsüstid, granuloomidjm.Hambajuure olemasolul üheaegse implantatsiooni võimalus ühes protseduur kooshamba eemaldamisega kaalutakse.

Hammaste implanteerimise vajaduse kindlaksmääramisekskoostavad implantoloogid individuaalse raviplaani, mis koosneb mitmest etapist:

Kolmemõõtmeline modelleerimine võimaldab õigestiarvutada tulevaste implantaatide asukoha ning nende arvutuste põhjal luuaksekirurgiline mall, mille järgi saab arst implantaadid operatsiooni käigusõigesti paigaldada.

Suuõõne ettevalmistamine

Suuõõne puhastamine kirurgiliseks sekkumiseks.Kindlasti puhastage hambakivi ja hambakatt, ravige hambakaariest.

Implanteerimine

See on peamine kirurgiline etapp, mil operatsioonikäigus paigaldatakse luukoesse implantaat ja kontrollitakse paranemisprotsessi.

Proteesimine

Järgmine samm on krooni valmistamine. Intervallimplantatsiooni ja proteesimise vahel võib olla 2 kuni 6 kuud, olenevaltvalitud implantaadi mudelist, patsiendi luukoe seisundist.

Loomulikult on hambaimplantatsioon üsna keeruline protseduur, mis nõuabarstilt oskusi