Meie hambaravi spetsialistid annavad igas hambaravi etapis täielikku ja igakülgset teavet meetodite, võimaluste, ravi ulatuse ja teenuste maksumuse kohta. Keskendume oma patsiente kvaliteetsele ravile.
Teie tervis on meie töö!
Kliinikumi arste koolitatakse pidevalt, et olla kursis kõige arenenumate tehnoloogiatega, et pakkuda oma patsientidele kõrgeima kvaliteediga ravi.
Tööks kasutavad arstid suurendust luupide või mikroskoobi kujul, et tagada endale parem vaateväli. See tõstab oluliselt töö professionaalsust.

Meie spetsialistid on oma ala professionaalid, kellel on suured kogemused ja soov inimesi aidata. Individuaalne lähenemine igale patsiendile aitab ületada hambaravi hirmu psühholoogilist barjääri.

Dentale Hambakliinik pakub teile täisvalikut hambaraviteenuseid, mis võimaldavad teil tõhusalt lahendada igasuguse keerukusega probleeme. Siin saab teha diagnostikat ja uuringuid, ravida igeme- ja hambahaigusi, teostada igat liiki proteesimist, implanteerimist, saada nõu ja professionaalset abi suuõõne profülaktika ja hügieeni alal.
Kas teil on endiselt küsimusi? Võta meiega ühendust!
Kontakt
REG.NR:. 16575375
LITSENTS: L06272

+372 5373 9335
info@dentale.ee
Tallinn, Päevalille 4-6, RoccaTowers 1,
uksest vasakul asuval fonolukul vajutada 6 ja ✆, siis 2. korrusele ja paremale.