All-on-4/6

All-on-4või all-on6 implantatsioon on sillakonstruktsiooni fikseerimine neljaleimplantaadile, mis paigaldatakse alumisse lõualuusse.

Kunaülemise lõualuu luukoe tihedus on väiksem, tuleb all-on6 meetodil paigaldadarohkem toetavaid implantaate, vähemalt 6. Seega saavutatakse proteesistruktuuriusaldusväärseks fikseerimiseks hea stabiliseerumine. 12 ühikust koosnev sildkinnitatakse implantaatidele spetsiaalsete kruvidega ehk tegemist onmitteeemaldatava konstruktsiooniga. Sellise proteesi saab eemaldada ainultarst, tavaliselt juhtub see kaks korda aastas - läbivaatamiseks ja vajalikeksennetusmeetmeteks. Patsiendi visiit sellistele ennetavatele uuringutele onrangelt kohustuslik, kuna see hoiab ära võimalike tüsistuste tekkimise.

Eemaldatavaproteesiga patsient kogeb ebamugavust nii funktsionaalselt kui sotsiaalselt,fikseeritud konstruktsioonid aitavad taastada enesekindlust. Samuti polekõikehõlmava 4/6 tehnikaga vajadus suure hulga implantaatide järele. Tänusellele, et need implantaadid on paigaldatud üksteise suhtes teatud asenditesseja nende vahel on suur vahemaa, jaotub mälumiskoormus ühtlaselt. Väike arvimplantaate lihtsustab operatsiooni, muutes selle kiiremaks jaetteaimatavamaks, pakkudes samas suurepärase visuaalse ja funktsionaalsetulemuse. Rohkem infot saab hambaarsti individuaalsel konsultatsioonil.
Kas teil on endiselt küsimusi? Võta meiega ühendust!
Kontakt
REG.NR:. 16575375
LITSENTS: L06272

+372 5373 9335
info@dentale.ee
Tallinn, Päevalille 4-6, RoccaTowers 1,
uksest vasakul asuval fonolukul vajutada 6 ja ✆, siis 2. korrusele ja paremale.