Esteetiline taastamine
Eeshambataastamine on delikaatne töö, mis eeldab arstilt häid teadmisi anatoomiast,hamba ehitusest ning lisateadmisi täidismaterjalidega töötamisel.
Nende täidiste abil imiteerib arst täielikult hamba 3-mõõtmelist struktuuri, korrates iga selle kihti, mis kindlasti erineb värvi ja läbipaistvusastme poolest. See on väga oluline, et patsient saaks hiljemjulgelt öelda, et ta võib rõõmsalt naeratada, sest pole näha, kus esihambal ontäidis.
Reeglinaläbib arst seda tüüpi tööga tegelemiseks täiendava koolituse. Sellinetaastamine peab vastama mitmele kriteeriumile: esiteks hamba terviklikkuse,tugevuse, stabiilsuse ja närimisfunktsiooni täieliku taastumise taastamiseks.Teiseks annab see hambale loomuliku ja identse välimuse.
Eeshammasteesteetiline taastamine on vajalik, kui:
  • emailtugevalt tumenenud või vanuselaikudega;
  • hammason tugevalt hävinud;
  • hammas onnihkunud, asendit muutnud;
  • onkõverhammas, mille saab täidise abil visuaalselt teiste hammastegaharmoonilisse ritta asetada.
Esihammasteesteetilisel taastamisel täidisega on oma eelised: see võimaldab kiirestitaastada hambakude, selline taastamine kestab kaua, kuni 10-15 aastat ja onodavam kui keraamilised kroonid või spoonid.

Kuid tulebmeeles pidada, et täidised võivad aja jooksul tumeneda ja oma värvi muuta,läike taastamiseks tuleb neid aeg-ajalt poleerida, suure taastamise korralvõivad tekkida laastud.

Meiekliinikus olete arstide enesekindlates kätes, nemad hoolitsevad teie naeratuseilu eest!
Kas teil on endiselt küsimusi? Võta meiega ühendust!
Kontakt
REG.NR:. 16575375
LITSENTS: L06272

+372 5373 9335
info@dentale.ee
Tallinn, Päevalille 4-6, RoccaTowers 1,
uksest vasakul asuval fonolukul vajutada 6 ja ✆, siis 2. korrusele ja paremale.